
Groeiregulator
TRINESTAR
Plant Growth Regulator
Trinexapac-ethyl 250 g/L
TRINESTAR is a plant growth regulator for crop height reduction, which can lead to lodging control and yield protection in all varieties of winter wheat and spring wheat, winter and spring barley, winter and spring oats, rye, triticale, durum wheat and grassland seed crops.
- Land
- Verenigd KoninkrijkGoedgekeurd
- Formulering
- Emulsifiable Concentrate (EC)
- Verpakkingsgroottes
- 1L
Tekst in de brontaal wordt weergegeven
Belangrijkste toepassingen· 3
- Crop height reduction
- Lodging control
- Yield protection

Registratie in Verenigd Koninkrijk
Registratie, documenten en goedgekeurde toepassingen voor deze markt.
Registratie in Verenigd Koninkrijk
- Land
- Verenigd KoninkrijkGoedgekeurd
- Toelatingsnummer
- Niet gepubliceerd
Etiket en veiligheid
Toegelaten toepassingen
10 crops
Durum wheat0.4 L/ha
Grassland (seed crops)0.8 L/ha
Rye0.4 L/ha
Spring barley0.5 L/ha
Spring oats0.4 L/ha
Spring wheat0.4 L/ha
Triticale0.4 L/ha
Winter barley0.6 L/ha
| Gewas | Dosering |
|---|---|
| Durum wheat | 0.4 L/ha |
| Grassland (seed crops) | 0.8 L/ha |
| Rye | 0.4 L/ha |
| Spring barley | 0.5 L/ha |
| Spring oats | 0.4 L/ha |
| Spring wheat | 0.4 L/ha |
| Triticale | 0.4 L/ha |
| Winter barley | 0.6 L/ha |
Productgegevens
Emulsifiable Concentrate (EC)
| Werkzame stoffen | Concentratie |
|---|---|
| Trinexapac-ethyl | 250 g/L |
Verpakkingsgroottes
- 1L
Meer producten vinden
Andere groeiregulator producten geregistreerd voor dezelfde gewassen.


