
Growth regulator
TRINESTAR
Plant Growth Regulator
Trinexapac-ethyl 250 g/L
TRINESTAR is a plant growth regulator for crop height reduction, which can lead to lodging control and yield protection in all varieties of winter wheat and spring wheat, winter and spring barley, winter and spring oats, rye, triticale, durum wheat and grassland seed crops.
- Kraj
- Wielka BrytaniaZatwierdzony
- Formulacja
- Emulsifiable Concentrate (EC)
- Wielkości opakowań
- 1L
Life Scientific to firma agrochemiczna, która opracowuje, rejestruje i sprzedaje produkty ochrony roślin.
Kluczowe zastosowania· 3
- Crop height reduction
- Lodging control
- Yield protection

Rejestracja w Wielka Brytania
Rejestracja, dokumenty i zatwierdzone zastosowania dla tego rynku.
Rejestracja w Wielka Brytania
- Kraj
- Wielka BrytaniaZatwierdzony
- Numer rejestracyjny
- Nieopublikowane
Etykieta i bezpieczeństwo
Zatwierdzone zastosowania
10 crops
Durum wheat0.4 L/ha
Grassland (seed crops)0.8 L/ha
Rye0.4 L/ha
Spring barley0.5 L/ha
Spring oats0.4 L/ha
Spring wheat0.4 L/ha
Triticale0.4 L/ha
Winter barley0.6 L/ha
| Uprawa | Dawka |
|---|---|
| Durum wheat | 0.4 L/ha |
| Grassland (seed crops) | 0.8 L/ha |
| Rye | 0.4 L/ha |
| Spring barley | 0.5 L/ha |
| Spring oats | 0.4 L/ha |
| Spring wheat | 0.4 L/ha |
| Triticale | 0.4 L/ha |
| Winter barley | 0.6 L/ha |
Szczegóły produktu
Emulsifiable Concentrate (EC)
| Substancje aktywne | Stężenie |
|---|---|
| Trinexapac-ethyl | 250 g/L |
Wielkości opakowań
- 1L
Znajdź więcej produktów
Inne produkty growth regulator zarejestrowane dla tych samych upraw.


